KAS JĀZIN BALLĪŠU RĪKOTĀJIEM!

 1. Visi IEKŠĒJO KĀRTĪBAS NOTEIKUMU punkti attiecas arī uz ballīšu rīkotājiem un pasākuma viesiem viesiem.
 2. Telpas rezervēšanai ir jāaizpilda rezervācijas anketa un 3 dienu laikā jāsamaksā priekšapmaksa 50% apmērā no kopējām ballītes izmaksām.
 3. Pēc rezervācijas anketas aizpildīšanas nosūtīsim Jums pasākuma apstiprinājuma e-pastu ar tam pievienotu priekšapmaksas rēķinu, kuru varēsiet apmaksāt ar internetbankas starpniecību.  Ja vēlaties priekšapmaksu samaksāt skaidrā naudā, tad to noteikti varat izdarīt sazinoties ar mums pa telefonu 22093155.
 4. Ja priekšapmaksa netiek iemaksāta noteiktajā laika, tad Jūsu rezervācija no kalendāra tiek dzēsta, dodot iespēju citiem savas ballītes pieteikt šajā laikā. Ja kādu iemeslu dēļ nevarat samaksāt iemaksu noteiktajā laikā, lūdzu informējiet par to, sazinoties ar mums pa telefonu 22093155
 5. Iemaksāto priekšapmaksu naudas izteiksmē neatgriežam, bet ja Jūsu pasākumu nevarat rīkot rezervētajā laikā, bērnu slimības vai citu iemeslu dēļ, noteikti atļausim ballīti pārcelt uz citu laiku. Priekšapmaksas iemaksāto naudu varat izlietot arī apmeklējot mūsu zāli ikdienas rotaļās.
 6.  Vienīgais veids, kā PILNĪBĀ var pazaudēt iemaksāto iemaksu ir, ja ballītes pieteicēji neierodas uz ballīti rezervētajā laikā iepriekš par to nepaziņojot. Šajā gadījumā arī iemaksu nevar izmantot ne pēc tam rotaļās, ne citos iepriekš minētajos veidos.
 7. Rezervāciju iespējams veikt mājas lapā, kā arī uz vietas Rotaļu istabā, iepriekš sazinoties un sarunājot ierašanās laiku.

 

Aizpildot rezervācijas anketu:

 1. Izvēlieties kalendārā sev vēlamo datumu un laiku, un aizpildiet anketu.
 2. Visi lauki ir jāaizpilda.
 3. Izvēlieties vēlamos Papildus pakalpojumus.
 4. Spiediet pogu "Rezervēt"
 5. Pēc rezervācijas formas aizpildīšanas nosūtīsim Jums rezervācijas apstiprinājumu.
 6. Atlikušo maksājumu par pasākumu varēsiet veikt skaidrā naudā uz vietas ballītes laikā. Ja vēlaties apmaksāt ar pārskaitījumu, sagatavosim Jums rēķinu par atlikušo summu, kuru jāapmaksā līdz pasākuma sākumam. 
 7. Obligāti brīdināt savus viesus par mūsu istabas higiēnas noteikumiem (IKN 4.punkts)

 

Būsiet mīļi gaidīti mūsu rotaļu istabā EXTRA FUN.

 

IEKŠĒJIE KĀRTĪBAS NOTEIKUMI